baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"11 listopada - wolność w bieli i czerwieni"

    W sobotę - 11 listopada 2023r. - podczas uroczystej wieczornicy w Klubie Wojskowym w Stargardzie - uczennice naszej szkoły z klasy 7d - Weronika Kulawik (II miejsce) i Zuzanna Przybylska (III miejsce) odebrały nagrody w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Plastycznym pt. "11 listopada - wolność w bieli i czerwieni". Dziewczyny wykonały piękne prace związane z Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Serdecznie gratulujemy!

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

konk palst 2023 11 listopada

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii