baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Egzamin na kartę rowerową w roku szkolnym 2023/2024

    Jak co roku, nasza szkoła organizuje egzamin na kartę rowerową. Zwykle odbywa się pod koniec roku szkolnego. Tym razem miał on miejsce 19.06.2024r. Chętni uczniowie naszej szkoły, którzy ukończyli 10 rok życia, wzięli w tym dniu udział, najpierw w części teoretycznej egzaminu, która składała się z 25 pytań. Każdy, kto zaliczył część teoretyczną egzaminu, przechodził następnie do jego drugiej części – sprawdzianu praktycznych umiejętności jazdy na rowerze. Ta część egzaminu odbywała się na boisku szkolnym. Pokonując przy panu policjancie wyznaczony tor jazdy rowerem, uczniowie demonstrowali różne manewry na drodze i wykazywali się praktyczną znajomością przepisów ruchu drogowego. Zarówno nad częścią teoretyczną, jak i praktyczną egzaminu, oprócz nauczycieli techniki, czuwał również funkcjonariusz policji. W egzaminie na kartę rowerową uczestniczyło 16 uczniów, pomyślnie zdało egzamin 9 uczniów.
    Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji ze Stargardu z Wydziału Ruchu Drogowego za merytoryczne wsparcie egzaminu oraz wszelką pomoc w jego przeprowadzeniu.

Organizatorzy:
Marcin Kolany
Bogdan Żych

egzamin karta rowerowa 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii