Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

W czwartek 17.03.2016r. w Gimnazjum Integracyjnym odbył się finał projektu gimnazjalnego dotyczącego osób z dysfunkcjami wzroku. „Nie widzę przeszkód” – pod takim hasłem uczniowie z klasy II g i h pracowali przez trzy miesiące starając się lepiej poznać świat ludzi niewidomych. Wiedzę i zdobyte doświadczenie przekazali uczniom klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum naszej szkoły podczas specjalnie przygotowanych zajęć. Starali się uświadomić z udziałem niewidomego kolegi, iż wszelkie bariery są tylko słowem. Uwieńczeniem projektu był udział w grze goalball zorganizowanej przez jedyną na Pomorzu drużynę sportową zajmującą się sportem osób niewidomych i słabo widzących oraz reprezentującą Szczecin na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Serdecznie dziękujemy panom: Bartoszowi Ignatowiczowi, Adamowi Kaczyńskiemu, Kamilowi Sowiszowi i Danielowi Wasilewskiemu za możliwość „wejścia” do świata ludzi z uszkodzonym wzrokiem, za niezapomniane przeżycia z tym związane i ogrom emocji nie tylko sportowych!

SDC12796

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.