Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

"Bal Wszystkich Świetych"

 

Św. Maryja, Matka Jezusa wraz z Józefem i całą rodziną świętych i błogosławionych przybyła 29 października 2018r. do "Naszej Szkoły" gdzie odbył się Wielki Bal Wszystkich Świętych. Przed godziną siedemnastą zaczęli się schodzić pierwsi goście. Pojawiły się białe Anioły, Matka Boska i wielu innych mieszkańców Nieba. Dzieci i młodzież ze starszych klas bawiły się świetnie do piosenek Arki Noego, i innych znanych dziecięcych utworów. Jak na prawdziwy Bal przystało, była oczywiście słodko-owocowa uczta. Można było skosztować pysznych ciast upieczonynch przez mamy uczniów. W czasie balu odbyły się konkursy z nagrodami między innymi, konkurs na najlepiej tańcącą parę oraz na najbardziej pomysłowy strój. Uczestnicy konkursów otrzymali nagrody i upominki. Bal był okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także bliższego poznania wybranych "świętych". Celem balu było uświadomienie dzieciom, że 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, to czas radosny, kiedy wspominamy naszych patronów w niebie. Wszystkim uczestniczącym w tym przedsięwzięciu dziękujemy i zapraszamy za rok.
Bal Wszystkich Świętych przygotowali i poprowadzili katecheci: mgr Krzysztof Kempiński , mgr Urszula Nowysz.

 

bal wszystk swiet2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii