Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Co Ty wiesz o andrzejkach?

Wedle tradycji wigilia św. Andrzeja to czas wróżb i przepowiedni. Nasi czwartoklasiści mieli okazję uczestniczyć w zabawie integracyjnej zorganizowanej dla nich w ten magiczny wieczór. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z entuzjazmem przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, czy też kręcił kołem, które przepowiadało, co los przyniesie. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Zabawa z wychowawcami w rytmie ZUMBY, gry, zabawy i konkursy pozwoliły lepiej się poznać, a także uśmiać do łez…
Bawiliśmy się wspaniale, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wiele zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

materiał nadesłała: p. Agnieszka Gadomska-Rataj

andrzejki kl4 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii