Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasa IB na niezwykłej lekcji w Bibliotece Wojskowej

W czwartek, 22 listopada, odwiedziliśmy Bibliotekę Wojskową. Panie bibliotekarki przygotowały dla nas bardzo ciekawą lekcję “Polska - moja ojczyzna”. Poznaliśmy historię odzyskania niepodległości i dowiedzieliśmy się, że ulubiony koń marszałka Piłsudskiego nazywał się Kasztanka. W bibliotece czekały też na nas różne zadania do wykonania - kolorowaliśmy godło Polski (a panie co chwilę temperowały czerwone kredki!), nauczyliśmy się wojskowego kroku defiladowego, pochwaliliśmy się, jak wykonujemy pompki i ścigaliśmy się w przenoszeniu piłki na łyżce. Na koniec autorzy pięciu najładniej pokolorowanych prac otrzymali nagrody a wszyscy zostali obdarowani pięknymi zakładkami do książek. Lekcja biblioteczna bardzo nam się podobała i obiecaliśmy, że jeszcze tu zajrzymy :)

Uczniowie klasy IB 
z wychowawczyniami

materiał nadesłała p. Anna Okolus-Furtak

zdj10 bibl wojsk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii