baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wigilia klasowa w kl. IIb

    W dniu 17 grudnia odbyła się Wigilia klasy 2b. Dzieci, rodzice i wychowawczyni przygotowali smaczny poczęstunek świąteczny. Uczniowie przystroili stół, następnie rozłożyli na nim liczne słodkości i owoce. Obejrzeli prezentację, związaną ze Świętami Bożego Narodzenia. Odbył się konkurs na najdłuższy i najpiękniejszy łańcuch na choinkę. Na zakończenie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty.

materiał nadesłała p. Justyna Zakrzewska

wigilia klasowa 2b 2021 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii