baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Egzamin na kartę rowerową

    W dniu 10.06.2022r. w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową dla uczniów naszej szkoły. Egzamin obejmował dwa etapy sprawdzania uczniowskiej wiedzy i umiejętności z zakresu ruchu drogowego. Pierwszy etap, teoretyczny polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru, w którym uczniowie mogli wykazać się między innymi znajomością pierwszeństwa przejazdu na różnych skrzyżowaniach, znajomością znaków drogowych, czy ogólnymi przepisami dotyczącymi rowerzystów. Po pozytywnym zaliczeniu testu, uczniowie przystępowali do drugiego etapu egzaminu, części praktycznej, który był ostateczną weryfikację ich wiedzy i umiejętności z zakresu ruchu drogowego. Na boisku szkolnym, w obecności policjantów Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie z Wydziału Ruchu Drogowego, uczniowie w sposób praktyczny na rowerach pokonywali wyznaczoną trasę, poruszając się zgodnie ze znakami drogowymi oraz zgodnie z przepisami ruchu drogowego, wykonując odpowiednie manewry drogowe. W egzaminie na kartę rowerową uczestniczyło 52 uczniów z klas IV-VIII, z czego 11 uczniów zdało pomyślnie egzamin. Gratulujemy pomyślnego zdania egzaminu!
Za organizację i przebieg egzaminu odpowiedzialni byli nauczyciele: p. Marcin Kolany oraz p. Bogdan Żych.
Dziękujemy policjantom Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie z Wydziału Ruchu Drogowego za wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu egzaminu na kartę rowerową.

UWAGA!!

Uczniowie zainteresowani EGZAMINEM POPRAWKOWYM na kartę rowerową, proszeni są o zgłaszanie się do p. Bogdana Życha w najbliższy poniedziałek.

Organizatorzy egzaminu.

karta rowerowa 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii