baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Zajęcia w świetlicy szkolnej

z zakresu profilaktyki zdrowotnej

    12 stycznia w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Gościliśmy naszą przesympatyczną pielęgniarkę szkolną Panią Monikę Januchowską, która wspólnie z Panią Agatą Zdanowską przeprowadziła zajęcia oraz pokaz prawidłowego dbania o jamę ustną dzieci oraz mycia i dbania o nasze zęby. Uczniowie poznali zasady higieny jamy ustnej. Każdy z uczestników otrzymał książeczki edukacyjne.
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Monice.

Materiał nadesłała p. Agata Zdanowska

profilaktyka zdrow zd1 2023

profilaktyka zdrow zd2 2023