baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kreatywne prace plastyczne

w Świetlicy Szkolnej

    Aktywność plastyczna rozwija sprawność manualną, ma terapeutyczny wpływ na dzieci i ich emocje, pozwala na nabywanie poczucia sprawstwa, czyni dzieci nie tylko wrażliwymi odbiorcami sztuki, ale też ich twórcami.
Prowadzone zajęcia w świetlicy w ramach projektu KPP pozwalają na poznanie i zastosowanie nowych technik plastycznych. Stosowanie soli, liści, folii pozwoliło na odkrywanie swoich możliwości i sprawiło wiele radości. Uczniowie chętnie biorą udział w tych zajęciach i dobrze się bawią wykonując ciekawe prace plastyczne.
W październiku przez uczniów zostały wykonane prace na miętym papierze, malowanie pod folią oraz malowanie na soli a w listopadzie stemplowanie liści.

materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

 kreatywne prace plastyczne 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii