baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kartka dla Kuby

    W listopadzie uczniowie uczęszczający do świetlicy poznali historię niepełnosprawnego Kuby. Dowiedzieli się jaka choroba spowodowała, że chłopiec porusza się na wózku, oraz jak wygląda jego codzienne życie. Poznali jego zainteresowania i to w jaki sposób lubi spędzać wolny czas. Z okazji jego urodzin wykonali własnoręcznie piękne kartki urodzinowe i wypisali życzenia.
Kartki urodzinowe zostaną wysłane do Kuby pocztą.

materiał nadesłała p. Alicja Laskowska-Maślany

kartka dla kuby 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii