baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Kreatywne zajęcia w świetlicy szkolnej

    Dnia 23 listopada podczas zajęć w świetlicy szkolnej, uczniowie mieli okazję pobudzić swoją wyobraźnię i wykazać się kreatywnością tworząc fantastyczne kasztanowe stworki i nie tylko. Przy użyciu kolorowej plasteliny, wykałaczek i oczywiście kasztanów powstały niesamowite ludziki, zwierzęta oraz konstrukcje do zabawy. Dzieci świetnie się przy tym bawiły!

materiał nadesłała p. Pamela Ostafijczuk

kreatywne zaj swietlica2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii