baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Grudzień w naszej świetlicy...

    Na początku grudnia, dzieci ze świetlicy szkolnej zabrały się za przygotowywanie kartek świątecznych z iskierkami emocji, w ramach projektu „Emocje”. Kartki trafiły do dzieci ze świetlicy szkolnej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie.
Nasze dzieci z przyjemnością zasiadły do prac. Z muzyką w tle praca była czystą przyjemnością. Dzieci miały mnóstwo pomysłów na pracę . Atmosfera podczas tworzenia kartek była bardzo świąteczna. Dzieci nuciły pod noskiem kolędy, a z nieba przez chwilę nawet prószył śnieg, przez co mogliśmy poczuć ten „magiczny czas”. Dzieci były bardzo ciekawe do kogo ich kartka trafi. Przy okazji powstało wiele pomysłów na ozdoby świąteczne i chęć ustrojenia choinki. Oczywiście nasz partner kartkowy, odwdzięczył się pięknymi karteczkami dla naszych dzieci!
    Dnia 6 grudnia, świetlicę odwiedził Święty Mikołaj!!! Były zagadki świąteczne, rebusy, powstały piękne kule świąteczne przy pomocy aplikacji Quiver. Oczywiście był prezent świetlicowy jak i słodki poczęstunek.
Ostatnie dni, spędziliśmy na tworzeniu kartek dla Żołnierzy z życzeniami i podziękowaniami za obronę granic. Wszystkim dzieciom za ten wkład i chęci dziękujemy!

materiał nadesłała p. Honorata Krywan

 pracowity grudzien swietlica 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii