Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

ŚWIETLICA MAŁA - GRUPA "ZERÓWKI"

WRZESIEŃ W MAŁEJ ŚWIETLICY

2018/2019

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim zajęcia w świetlicy. Od 4 września nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów „0” i pierwszych klas, przestąpili próg małej świetlicy. W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia integracyjne. Dzieci zapoznały się z paniami, kolegami, zabawkami oraz zasadami obowiązującymi w świetlicy. W kolejnych tygodniach września odbyło się wiele ciekawych zajęć. Na zajęciach plastycznych dzieci rysowały, wyklejały, stemplowały i malowały farbami. Część prac można obejrzeć odwiedzając świetlicę. Na zajęciach taneczno – ruchowych odbywała się gimnastyka oraz tańce do odtwarzanej muzyki. Niektóre utwory były dzieciom doskonale znane, przez co jeszcze chętniej brały udział w zabawie. Odbyły się pierwsze zajęcia związane z akcją w której bierzemy udział dzięki Fundacji Kulczyk „Wiem, czuję, pomagam”. Dzieci słuchały opowiadania z cyklu „Mądre bajki z całego świata”, następnie wypowiadały się o bajce i stworzyły ilustrację do wysłuchanej bajki. Podczas pobytu w świetlicy dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, ruchowe itp. ale także mają czas na odrobienie lekcji i zabawę z kolegami. Zapraszamy do galerii.

mala swietlica09 2018

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii