baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

„Pomoc dla Turcji i Syrii”

    W dniach 18 i 19kwietnia, Wolontariat Szkolny wraz z nauczycielami, włączył się do organizacji pomocy dzieciom poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zebrane fundusze zostaną przekazanie organizacji Unicef.
    Zaangażowanie wolontariuszy, którzy przyczynili się do tych pięknych wypieków ciast, babeczek, bułek, kolorowych galaretek i wytworów rękodzieła z pracowni krawieckiej, pozwoliły wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły do czynnego włączenia się w pomoc poszkodowanym dzieciom.
    Dziękujemy również właścicielom Stargardzkiego BubbleTeaza za przekazanie szkole herbat na rzecz zbiórki.
Serdecznie Wszystkim dziękujemy!!!

Materiał nadesłała p. Agnieszka Kruk

pomoc syrii 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii