baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Szkolny Klub Wolontariusza – sprzątanie opuszczonych grobów

    Dnia 13.10.2021 roku, uczniowie należący do Szkolnego Klubu Wolontariusza wybrali się po lekcjach na stary cmentarz i wzięli udział w akcji sprzątania opuszczonych, zaniedbanych grobów. Wyposażeni w niezbędny sprzęt i środki ostrożności, młodzież szybko uporała się z różnego rodzaju odpadami, opadłymi liśćmi i potłuczonymi zniczami. Po zakończonych pracach porządkowych, uczniowie razem z opiekunami przeszli alejkami cmentarza, wspominając znanych nam bliskich SP 2 oraz zapalili zakupione przez wolontariat znicze.
Dzięki takiej akcji uczniowie nauczyli się szacunku dla tradycji, poszanowania miejsc pamięci o naszych zmarłych i potrzebę zauważenia „samotnych” grobów.

SKW

szk klub wolontariusza 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii