baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Konkurs Wiedzy i Umiejętności dla klas I – III

    07 lutego 2023r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności dla uczniów klas I – III.
Uczestnicy konkursu podzieleni na zespoły mieli do wykonania wiele ciekawych zadań m.in. ułożenie sylwetek zwierząt i innych kształtów z tangramu, ułożenie puzzli, rozwiązanie łamigłówek oraz zagadek o tematyce ekologicznej, zbudowanie wieży ze słomek konstrukcyjnych, ułożenie swojego imienia i nazwy wylosowanego obrazka z rozsypanych literek, rozpoznanie figur geometrycznych, wyszukanie różnic między obrazkami itp.
    Konkurs miał na celu integrację uczniów oraz doskonalenie umiejętności pracy w zespole. Zaangażowanie uczestników konkursu przeszły najśmielsze oczekiwania. Każdy z uczniów został nagrodzony dyplomem oraz słodkim upominkiem.
    Osobami odpowiedzialnymi za przebieg konkursu były panie: Monika Szyszka, Małgorzata Gawrysiak, Alicja Laskowska Maślany, Alicja Bura.

Materiał nadesłała p. Monika Szyszka

konk wiedzy ium kl1 3 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii