baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

plakat superbelfer 2021

 

    Z okazji „Dnia Edukacji Narodowej” Samorząd Uczniowski przeprowadził II edycję plebiscytu na „Super Belfra”. Uczniowie głosowali w czterech kategoriach. Najbardziej wymagającym nauczycielem została pani Elżbieta Bączyńska, najciekawsze lekcje prowadzi pani Monika Sikorska, nauczycielem z największą wyobraźnią została pani Mirosława Babicka-Mrzygłód. Natomiast nauczycielem z najlepszym stylem została wybrana pani Joanna Bochenek. Wszystkim zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!!

S.U.

superbelfer 2021 z3

superbelfer 2021 z2

superbelfer 2021 z4

superbelfer 2021 z1

 

dzien chlopaka2021 tyt

 

 

    30.09.2021r. w naszej szkole S.U. wraz z Wolontariatem zorganizował obchody Dnia Chłopaka. W ramach święta od rana w trakcie przerw można było posłuchać muzyki i zjeść coś słodkiego. Ogłoszono również wyniki II edycji plebiscytu na „Największego Gentelmana” w naszej szkole. Wśród uczniów wygrał Wiktor Tomczak z kl. VIII b, natomiast wśród nauczycieli p. Stanisław Kacperski. Ponadto odbył się quiz z wiedzy o chłopakach, który wygrała Gabrysia Biernacka z kl. VIII e. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

S.U.

 

dzien chlopaka2021z1

dzien chlopaka2021z5

dzien chlopaka2021z4

dzien chlopaka2021z3

dzien chlopaka2021z2

 

 

 

#CoNajmniej1

      W XXI wieku dbanie o środowisko jest niezbędne. W trosce o lepsze jutro każdy z nas powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby ocalić planetę przed całkowitym zanieczyszczeniem. Z okazji Dnia Ziemi, który odbył się 22 kwietnia, Młodzieżowy Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard zorganizował akcję pod hasłem #CoNajmniej1. Będzie ona trwała do 16 maja 2021r. W tych dniach, wychodząc na ulicę, kiedy zobaczymy leżący na ziemi śmieć, schylmy się i wyrzućmy go do kosza. Ten skromny wysiłek dla planety znaczyć będzie bardzo wiele. Nasze drobne gesty sprawiają, że za klika lat Ziemia będzie znacznie piękniejsza. Szczegóły projektu dostępne są na Facebooku zespołu (Młodzieżowy Zespół Doradczy Prezydenta Miasta Stargard) oraz na Instagramie (@mzd.stargard).

Zofia Bochenek

logo CoNajmniej1

dzien kobiet 2021

 

walentynka1

"NAJLEPSZY BELFER"

    12 i 13 października S.U. z okazji Dnia Edukacji Narodowej przeprowadził wśród uczniów naszej szkoły plebiscyt na „Najlepszego Belfra”. Oddawano głosy w czterech kategoriach:

    1. Najbardziej wymagający nauczyciel.
    2. Nauczyciel, którego lekcje są najciekawsze.
    3. Nauczyciel z największa wyobraźnią.
    4. Nauczyciel z najlepszym stylem.

    Zacięta walka trwała do ostatniej chwili. Ostatecznie dwie panie podzieliły pomiędzy siebie pulę nagród.
Pani Elżbieta Bączyńska wygrała w kategoriach, najbardziej wymagający nauczyciel i najciekawsza lekcja.
Natomiast najlepszy styl i największą wyobraźnię ma pani Joanna Bochenek. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.

dzien nauczyciela 2020z1

dzien nauczyciela 2020z2

 

"SZKOLNY DZIEŃ CHŁOPAKA"

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Dnia 30 września 2020 roku, odbył się Szkolny Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji celebrujących te święto.
Przez kilka dni poprzedzających święto uczniowie oddawali swoje głosy w plebiscycie na ”Największego Gentelmana” w szkole, wśród uczniów z klas 4-8 i nauczycieli. Wśród nauczycieli wygrał pan Waldemar Waluś. Spośród uczniów 1. miejsce zajął Piotr Soboń z klasy 7d2. Nicolas Allert z 8b, a 3. Oliwier Cenar z 4a. Oprócz plebiscytu, na długiej przerwie chętni wzięli udział w konkursie pt. "Jak dużo wiesz o chłopakach?", w którym zwyciężyły Lena Orlińska z klasy 7b, Gabriela Nawrocka z kl. 5a oraz Anna Woźniak z klasy 4a. Przerwy tego dnia umilała muzyka grająca w holu szkoły.
Zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy i zapraszamy do świętowania razem z nami za rok!

Zofia Bochenek kl. 7e

dzien chlopaka 2020 21z5

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

          W środę 5 lutego 2020 roku odbyły się Szkolne Walentynki, które zorganizowała Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Wolontariatem pod okiem p. Basi Jasłowskiej oraz p. Damiana Maćkowiaka.

          Już od rana w holu szkoły można było odwiedzić stoiska z ciastami oraz pięknymi kartkami, które wykonała p. Mirka Babicka-Mrzygłód. Dzięki Luizie Lubińskiej z klasy 7d uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcie stojąc na wybranym tle . Przerwy umilała muzyka podkreślająca klimat Walentynek. Uczniowie mieli okazję wysłać  list do swoich sympatii lub przyjaciół, ponieważ poczty  walentynkowej oczywiście też nie zabrakło. Tego dnia Rada Samorządu ogłosiła wyniki plebiscytu na Najładniejszą Dziewczynę i Najładniejszego Chłopaka w Szkole. Zwycięzcy w nagrodę otrzymali korony oraz czekolady.

          Szkolne Walentynki zostały bardzo ciepło przyjęte przez uczniów i nauczycieli. Warto podtrzymywać tę tradycję co roku.

                                                                               Zosia Bochenek kl. 6e

Walentynki2020