baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wycieczka S.U.

    Jak co roku samorząd na podsumowanie całego roku pracy wybrał się na wycieczkę. Tym razem byliśmy w Szczecinie, obejrzeliśmy "W głowie się nie mieści 2" mądry i uroczy film o dorastaniu. A po seansie zwiedzanie i zakupy. Opiekunowie bardzo dziękują raz jeszcze wszystkim za cały rok pracy, kreatywności i mamy nadzieję również dobrej zabawy. Do zobaczenia we wrześniu.

Opiekunowie S.U.

wycieczka su 2024

 

„Walentynkowa akcja charytatywna”

    W dniach 15 i 16.02 Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski zorganizowały akcję mającą na celu pomoc dwójce ciężko chorych dzieci Hani i Adasiowi. W trakcie akcji można nabyć słodkości, maskotki wykonane przez dzieci z naszej szkoły. Cały czas można zrobić sobie zdjęcie w walentynkowej oprawie, działa kwiatowa poczta i możliwość zakupu ręcznie wykonanych ozdób i biżuterii.

Serdecznie zapraszamy jeszcze jutro do udziału i wsparcia.

Organizatorzy

akcja charytatywna 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu1

Zapraszamy do obejrzenia filmu2

kierszmasz charytatywny 2024

 

„Andrzejki”

    W czwartek 30 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Andrzejki. Podczas dyskoteki można było również skorzystać ze stoiska z wróżbami, czy kupić sobie ciastko z wróżbą. Wszyscy przybyli bawili się świetnie.
    Bardzo dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez S.U.

Organizatorzy

 andrzejki 2023 z2

andrzejki 2023 z1

andrzejki 2023 z3

 

"Super Belfer" III edycja

    Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przeprowadził wśród uczniów klas IV- VIII naszej szkoły III edycję plebiscytu na Super Belfra. Głosowano w trzech kategoriach. W dwóch kategoriach nauczyciel z największą wyobraźnią i nauczyciel prowadzący najciekawsze lekcje wygrała p. Elżbieta Bączyńska, natomiast nauczycielem z najlepszym stylem została p. Urszula Sawicka-Heintz. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!

S.U.

super belfer 2023

 

Dzień Chłopaka

    29.09 w piątek z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski jak co roku przygotował kilka niespodzianek dla uczniów naszej szkoły. Od wczesnych godzin rannych na holu wszyscy amatorzy słodyczy mogli zakupić ,ciasto, galaretki i inne słodkości przygotowane specjalnie dla nich. Przeprowadzony również został quiz z wiedzy o chłopakach i ich zainteresowaniach dla wszystkich chętnych dziewcząt z klas 4-8. Zwyciężczynią została Maja Bakuła z klasy 8b. Ponadto wśród przedstawicielek płci pięknej przeprowadzono głosowanie na Mistera Szkoły, którym w tym roku został Szymon Szymoniak z klasy VIa. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy podczas kolejnych imprez organizowanych przez samorząd.

S.U

dzien chlopaka su zd1 2023

dzien chlopaka su zd2 2023

 

„Szlachetna Paczka”

„Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać innym”
Jan Paweł II

    W dniach 19, 20 grudnia Samorząd Szkolny i Wolontariat zorganizowały w naszej szkole po raz kolejny ”Szlachetną Paczkę”.  W ramach akcji przygotowaliśmy KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym dzieci sprzedawały upieczone przez uczniów i pracowników szkoły SMAKOŁYKI i własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Tym razem dochód z naszej akcji zostanie przeznaczony na odzież i przybory szkolne dla najbardziej potrzebujących dzieci z SP2 oraz dla byłego ucznia – Janka Jasicy (chłopca cierpiącego na chorobę Crohna). Jego stan jest ciężki, a kuracja bardzo kosztowna.
    Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom, którzy włączyli się do naszej Akcji.:-)))

Materiał nadesłały p. Agnieszka Bobkowska i p. Barbara Jasłowska

szlachetna paczka 2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

"Dzień Chłopaka" w SP nr 2

    Z okazji Dnia Chłopaka, który obchodziliśmy w piątek 30.09 Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt "Na Największego Dżentelmena" w szkole. Głosy oddawać można było na uczniów i nauczycieli. Nowością było kategoria "Najprzystojniejszy Uczeń" i "Najprzystojniejszy Nauczyciel". W tym roku zwycięzcami wśród uczniów byli Patryk Iwański z klasy 7c jako Największy Dżentelmen wśród uczniów, Najprzystojniejszym uczniem głosami ładniejszej części naszej szkoły wybrany został Jeremi Małysz z klasy 8a. Wśród nauczycieli bezkonkurencyjny okazał się pan Ireneusz Pabian zostając jednocześnie Największym Dżentelmenem i Najprzystojniejszym Nauczycielem w szkole. Poza udziałem w plebiscycie można było posłuchać muzyki podczas przerw i zjeść przygotowane przez dziewczęta z S.U. słodkie babeczki i ciasto. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy podczas kolejnych imprez organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Samorząd Uczniowski

dzien chlopaka 2022 SU z1

dzien chlopaka 2022 SU z2

dzien chlopaka 2022 SU z3

 

 

dzien bez plecaka2022tyt

„No backpack day”

    24.03.2022r. w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się „No backpack day”. W trakcie tego dnia można było przynieść książki i zeszyty w czymś innym niż zwyczajowy plecak. Uczniowie i nauczyciele z humorem i z cudowną kreatywnością podeszli do tematu, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. A poniżej kilka „perełek”.

Samorząd Uczniowski

dzien bez plecaka2022

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii