Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Odnosimy sukcesy!

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem „Życie i twórczość Astrid Lindgren”

22 listopada 2018roku Małgorzata Jakubczak i Michał Brzeziński i reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem „Życie i twórczość Astrid Lindgren” zorganizowanym przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie. Nasza reprezentacja w tym konkursie zajęła II miejsce. Małgosia otrzymała również wyróżnienie w konkursie plastycznym. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

miedzyszkolny1

miedzyszkolny2