baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Mikołajki w kl. Ib

    Nastrój świąteczny zagościł już w naszej klasie. 6 grudnia obchodziliśmy przemiły dzień, a mianowicie mikołajki. Tego dnia każdy uczeń klasy Ib ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę. Dzieci bardzo się ucieszyły, gdy do drzwi naszej sali zapukał Mikołaj. Okazało się, że ma ze sobą cały worek prezentów. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi mikołajkową piosenkę a wcześniej wykonały portret Mikołaja. W tym dniu oglądaliśmy też retransmisję „Lekcji na żywo” – Prawdziwy Święty Mikołaj z Laponii. Podczas tej lekcji dzieci dowiedziały się gdzie mieszka Mikołaj, co lubi jeść, jak wygląda jego wioska, o co proszą dzieci Świętego Mikołaja. Poznaliśmy również Finlandię – kraj, w którym mieszka Mikołaj. Każde dziecko z naszej klasy zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

materiał nadesłały p. Beata Kowalczyk oraz p. Monika Szyszka

 mikolajki kl1b 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii