baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu z języka niemieckiego

pt. „Adventskalender” dla klas VII-VIII

    Kalendarz adwentowy to tradycja zgodnie z którą dzieci w Niemczech 1 grudnia otrzymują kalendarz z 24 okienkami/przegródkami, zawierającymi drobne niespodzianki. Każdego dnia dziecko może otworzyć tylko jedno okienko. Konkurs pt. „Adventskalender” polegał na wykonaniu takiego kalendarza, w którym każdego dnia można odkryć nowe słówko lub wyrażenie w języku niemieckim.
Otrzymaliśmy bardzo dużo wspaniałych, niepowtarzalnych kalendarzy, będących kopalnią słownictwa niemieckiego z tematu Świąt Bożego Narodzenia. Ilość i jakość prac bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Wybrać najlepsze prace było bardzo trudnym zadaniem.


Jury zadecydowało o przyznaniu miejsc w następujący sposób:
I miejsce ex aequo:
Zuzanna Wieczorek SP4 i Natalia Bujwid SP9
II miejsce ex aequo:
Martyna Sobańska SP2 i Zuzanna Krause SP4
III miejsce ex aequo:
Zuzanna Biernacka SP4 i Hanna Skowrońska SP2

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

    Nasze podziękowania kierujemy też do uczennic biorących udział w zajęciach w pracowni poligrafii, które przygotowały pod kierunkiem pani Mirosławy Babickiej-Mrzygłód napisy w programie Corel Draw do wystawy pokonkursowej.
Zapraszamy do podziwiania galerii wykonanych prac znajdującej się w holu naszej szkoły.

materiał nadesłały p. Iwona Łopacińska oraz p. Aneta Woźnicka

miedzszk konk j niem 2021

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii