baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Klasowy projekt z „Małym Księciem” w tle…

    Hasło „lektura obowiązkowa” wyzwala w uczniach przeróżne emocje – od „umiarkowanej” ekscytacji po szczerą niechęć. I choć wielu polonistom marzy się klasa rozkochana w czytaniu klasyki, nie zawsze przemawia ona do naszych uczniów. Skoro jednak „obowiązek obowiązkiem jest” – omawiamy! Staramy się przy tym szalenie, by pomóc młodym ludziom dostrzec w tych utworach pewną wartość. By choć trochę je polubili, mimo że z zasady nie lubią przymusu… A gdy się udaje i między uczniem a książką „zaczyna iskrzyć”, czasami rodzą się świetne pomysły. W imieniu klasy VII „d” zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, jaki powstał po omówieniu książki A. de Saint Exupery’ego. Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zechcieli wziąć udział w jego tworzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu Mały Książę - projekt

Joanna Bochenek