baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Lekcje języka niemieckiego w listopadzie

    Na lekcjach języka niemieckiego w listopadzie uczniowie klas szóstych poznawali słownictwo związane z odżywianiem. Były ćwiczenia na kartach pracy, rozmowy o ulubionych potrawach oraz gra Kahoot utrwalająca nazwy produktów spożywczych. Uczniowie wykonali plakat przedstawiający piramidę żywienia, wykorzystując do pracy gazetki reklamowe ze sklepów. Na zakończenie stworzyli chmury wyrazowe w aplikacji, pracując samodzielnie lub w parach na komputerach będących wyposażeniem sali językowej. Dzięki tym lekcjom uczniowie poznali nie tylko nowe słownictwo, ale też utrwalili wiadomości na temat zdrowego trybu życia.

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

lek jez niem 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii