baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Warsztaty w świątecznym klimacie

    Tuż przed Mikołajkami - 5 grudnia 2023r. grupa uczniów z Oberbarnimschulen w Eberswalde odwiedziła naszą szkołę. W ramach projektu Transgraniczny Most Przyszłości odbyły się warsztaty o tematyce świątecznej. Uczniowie wspólnie upiekli pierniczki i ozdabiali lukrem piernikowe domki, dziewczęta uszyły skarpety na prezenty oraz wykonały papierowe gwiazdy i choinki z rolek tekturowych. W stolarni powstały piękne choinki w technice haftu matematycznego, a w poligrafii gwiazdy z logo projektu oraz kubeczki wg własnego pomysłu. W wolnym czasie koledzy z Niemiec zwiedzili szkołę, a nawet wzięli udział w części lekcji matematyki. Zimowa aura nie przeszkodziła nawet w rozegraniu meczu piłki nożnej na śniegu. To był bardzo aktywny dzień i kolejna okazja na lepsze poznanie się i zawarcie nowych znajomości.

Materiał nadesłała p. Iwona Łopacińska

warsztaty polsko niem 12 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii