baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Wizyta klas szóstych w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu

    Klasy szóste gościły 10 czerwca w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Wspólnie odkrywaliśmy tajemnice świata przyrody. Podczas warsztatów terenowych w tutejszym ogrodzie botanicznym rozpoznawaliśmy rodzime gatunki drzew i ziół, szukaliśmy śladów dzikiej zwierzyny. Zajęcia w Sali Mokrej (laboratorium chemiczne) oraz Sali Zjawisk Atmosferycznych pozwoliły na eksperymentowanie z cieczą nienewtonowską i czwartym stanem skupienia - plazmą. W planetarium obejrzeliśmy film o gwiazdach i konstelacjach, a w „pokoju skrzata” chętni mogli pomalować się fluorescencyjnymi pisakami. Całość dopełniło ognisko z kiełbaskami.

Materiał nadesłała p. Monika Sikorska.

zbiorówka

Zapraszamy do obejrzenia filmu