baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Bal Karnawałowy dla klas 0-III.

Seans filmowy dla klas ósmych

    „Walentynki w Krainie Lodu” - pod takim hasłem odbył się tegoroczny Bal Karnawałowy dla klas 0 – III.
10 lutego 2023r. punktualnie o godzinie 8.30 sala zapełniła się dziećmi, uświetniającymi bal wspaniałymi, kolorowymi kreacjami, które zaprezentowane zostały na czerwonym dywanie. Klimat wydarzenia podkreślały pięknie przygotowane przez wychowawczynie i nauczycieli dekoracje.
    Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. fotobudka, w której powstało wiele pamiątkowych zdjęć. Zabawę, przeplataną tańcami i konkursami poprowadziły p. Katarzyna Przybylska i p. Agnieszka Borowska.
    Na zakończenie wszyscy uczniowie mogli posilić się słodkim poczęstunkiem.
    W tym dniu dla uczniów klas ósmych został zorganizowany przez p. Agnieszkę Gadomską-Rataj seans filmowy. Punktualnie, o godz. 8.45 uczniowie klas ósmych oglądali w stołówce szkolnej film pt. „Pies”. Opiekę nad uczniami podczas seansu sprawowali wychowawcy klas. Wspólne oglądanie filmu pozwoliło wszystkim widzom miło spędzić czas i dostarczyło całej publiczności wielu niezapomnianych wrażeń. Po seansie wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

Materiał nadesłali p. Monika Szyszka oraz p. Bogdan Żych

bal karnaw kl0 3 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii