baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A

Podsumowanie akcji
"Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

 

Serdecznie dziękuję za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów prowadzonej przez naszą szkołę we współpracy z firmą Green Office Ecologic Sp.


Podsumowując, w zbiórce zebraliśmy:
- 667 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz 308 kg z poprzedniej edycji
i dzięki temu otrzymaliśmy bon w wysokości 115 zł do wykorzystania na nagrody rzeczowe u Partnerów firmy.


Otrzymane środki finansowe zostały również przelane na konto bankowe Rady Rodziców.

 

Materiał nadesłał p. Marcin Kolany

BAL KARNAWAŁOWY "AFRYKA DZIKA"

    W dniach 11 i 12 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe pod hasłem ,,Afryka dzika”. Bawili się przebrani za dzikie zwierzęta uczniowie z klas I-IV oraz zaproszone dzieci z grup zerowych z Przedszkoli Miejskich numer 3, 4, 5.
    Przy rytmach afrykanskiej muzyki odbyły się tańce, pokaz mody karnawałowej na czerwonym dywanie, zabawy ruchowe, spacer po dżungli, tropikalne limbo i wiele innych zabaw. Zachwyciły dzieci tańce przy bańkach dymnych i pianie party.
    Na pamiątkę wspaniałej zabawy były wykonywane sesje zdjęciowe na tle afrykańskiej dżungli.
Zabawę poprowadziły p. Barbara Kwacz i p. K. Przybylska. Wychowawcy klas razem z innymi nauczycielami przygotowali dekoracje sali podkreślające klimat dzungli. Było wesoło i kolorowo.
Na zakończenie balu uczniowie otrzymali słodki poczęstunek.

Materiał nadesłały p. Anna Otolska i p. Barbara Kwacz

bal karnawalowy 2024

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Ferie Zimowe 2024

ferie zimowe str1 pop1 2024

ferie zimowe str2 pop 2024

Ferie Zimowe 2024 - plik PDF

Materiał nadesłała p. Małgorzata Maluga

 

 

 

Świąteczny konkurs

Kochani!
    20 grudnia zakończył się konkurs na „Najładniej udekorowane drzwi świąteczne”.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej pomysłowości i zaangażowania. Wszystkie dekoracje zachwyciły nas na tyle, że miałyśmy ogromny problem z wytypowanie zwycięzców. Postanowiłyśmy zatem uhonorować wszystkie klasy biorące udział w konkursie i wyłonić też te, których prace wydały nam się najciekawsze.
    Podsumowanie odbyło się 22 grudnia o godzinie 9:50 na wspólnym kolędowaniu.
Podium prezentuje się następująco:

I miejsceklasy Ia i IIa za wspólny projekt
II miejsce ex aequo klasy IVa i Ib
III miejsceVIa VIIIb
Wyróżnienia: Va, VIId, IIIa i IIIb za wspólny projekt
Nagroda specjalna dla Pani Elżbiety Radomskiej-Bączyńskiej za pomysłowość i talent

Pedagog Mariola Schoeneberg
Psycholog Małgorzata Maluga

świąteczny post

konk swiat drzwi 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

Szkolne Kolędowanie

    22 grudnia 2023r. zgromadziła się cała brać uczniowska w sali gimnastycznej naszej szkoły, aby wspólnie celebrować atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pani Dyrektor wszystkich nas pięknie powitała i złożyła serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt dla Uczniów i ich Rodziców. Razem zaśpiewaliśmy polskie kolędy, a nasi najmłodsi uczniowie sprawdzili się w śpiewie, tańcu oraz zaprezentowali kolędę "Cicha noc" w języku migowym. Na koniec uczniowie oraz nauczyciele wspólnie zaśpiewali piosenkę "Bo świat to my".
    Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

swiat koled 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

kangur 2023

 

 

szkol dni integr tyt 2023

    Tradycyjnie, w grudniu obchodzimy Szkolne Dni Integracji. W tym wyjątkowym czasie, w sposób szczególny kierujemy uwagę na potrzeby dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, podkreślamy jak ważna jest tolerancja, akceptacja, wzajemny szacunek oraz współpraca. ,,Wrażliwy + życzliwy = szczęśliwy‘ to hasło tegorocznych obchodów. W ramach Szkolnych Dni Integracji 1 grudnia 2023 r. został zorganizowany Integracyjny Dzień Sportu na Wesoło. Klasy I – VIII wzięły udział w grach i zabawach sportowo – rekreacyjnych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zadbano o to, by każda osoba potrzebująca otrzymała wsparcia i miała asystenta. Nie liczył się wynik, ale wspólna zabawa i pokonywanie barier. Ponadto uczniowie wraz z wychowawcami świetnie się bawili, integrowali i celebrowali przy słodkim poczęstunku w swoich salach. Tego dnia odbył się także uroczysty apel. Po części artystycznej przyznano medale dla Przyjaciół Integracji. Jest to wyróżnienie za działania podejmowane z potrzeby serca i chęci niesienia pomocy dzieciom. W tym roku tytułem i medalem Przyjaciela Integracji zostali odznaczeni: nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Małgorzata Pabian, terapeutka Alicja Bura, dogoterapeutka Anna Łotysz, pracownik obsługi Beata Zimna i nauczyciel informatyki Marcin Kolany. Swoją obecnością zaszczyciła nas Zastępca Prezydenta Miasta Stargardu Ewa Sowa oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Mariola Pipier. 8 grudnia 2023 r., w ramach obchodów Szkolnych Dni Integracji odbyły się XVIII Stargardzkie Spotkania Sceniczne. Na szkolnej scenie wystąpiły grupy z Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 1, Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Juliana Tuwima oraz Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Dzieci śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach oraz recytowały. Wspaniałe dekoracje sceniczne wzmocniły pozytywny efekt występów. Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce. Było bardzo miło, wesoło i radośnie. Wszystkim, którzy uczestniczyli w opisanych wydarzeniach oraz pomagali w ich realizacji: uczniom, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom serdecznie dziękujemy!

Materiał nadesłała p. Katarzyna Rudzka

szkolne dni integracji zd1 2023

szk dni integ zd3 2023

starg spotk scen zd2 2023

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

 

"11 listopada - wolność w bieli i czerwieni"

    W sobotę - 11 listopada 2023r. - podczas uroczystej wieczornicy w Klubie Wojskowym w Stargardzie - uczennice naszej szkoły z klasy 7d - Weronika Kulawik (II miejsce) i Zuzanna Przybylska (III miejsce) odebrały nagrody w IX Międzyszkolnym Przeglądzie Plastycznym pt. "11 listopada - wolność w bieli i czerwieni". Dziewczyny wykonały piękne prace związane z Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Serdecznie gratulujemy!

Materiał nadesłała p. Joanna Betler

konk palst 2023 11 listopada

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii