baner 11 sztuka bycia razem
baner 2 społecznośc lokalna
baner 5 wszechstronny rozwój zdrowie
baner 4 bariery
baner 1
baner 6 integracja
baner 3 wolontariat
baner 6 wolontariat
baner 8 mistrzowie kodowania
baner 9 mistrzowie kodowanie
baner 10 patriotyzm
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
A A A
 1. Logowanie do dziennika elektronicznego, do systemu Synergia na komputerze, przez przeglądarkę internetową. Zalecany sposób logowania. Po zalogowaniu uczeń ma darmowy dostęp do wiadomości i zadań domowych.  Krótki przewodnik- Kliknij 

 2. Uwaga po zalogowaniu na konto rodzica uczeń  nie ma możliwości odesłania zadań domowych, musi zalogować się na konto ucznia ( z literką u)

 3. Logowanie do dziennika elektronicznego , do APLIKACJI mobilnej Librus, która umożliwia dostęp do dziennika elektronicznego przez urządzenia mobilne ( smartfon, tablet). Uwaga, po zalogowaniu do aplikacji nie ma bezpłatnego dostępu do modułu wiadomości, zadań domowych. Krótki przewodnik Kliknij

 4. Logowanie do szkolnej poczty Gmail przez stronę: www.gmail.com

 5. W nazwie konta wpisujemy :

 6. Klasy 1-3 imię kropka nazwisko@zsostargard.pl  np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 7. Klasy 4- 8 imię kropka nazwisko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 8. Uczniowie którzy już logowali się na konto Gmail wpisują swoje hasło. Hasła nie zostały zmienione.

 9. Uczniowie logujący się pierwszy raz wpisują hasło tymczasowe, które otrzymają od wychowawcy. Hasło należy zmienić podczas pierwszego logowania i wprowadzić swoje.

 10. Lekcje online( na żywo) prowadzone są za pomocą aplikacji Meet, dostępnej po zalogowaniu się na szkolne konto Gmail.

 11. Uczniowie po zalogowaniu do dziennika Librus, wybierają zakładkę zaplanowane lekcje, lub terminarz, w których znajdują sie ikonki kamerki- informujące o spotkaniu online z nauczycielem.

 12. Aby dołączyc do zajęć uczeń klika na "ikonkę kamerki"- Dołącz" lub klika bezpośrednio w link spotkania przesłany przez nauczyciela na pocztę Gmail.

 13. Uwaga aby dołączyć do spotkania uczeń musi być zalogowany na urządzeniu na szkolne konto Gmail. Ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwosći na dołączenie do lekcji online z prywatnego kota, adresu Gmail.

 14. W razie problemów z dostępem do dziennika elektronicznego Librus prosimy o kontakt z Panem Marcinem Kolanym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 15. W razie problemów z dostępem do szkolnej platformy G Suite, poczty Gmail prosimy o kontakt z P. Joanną Szczecińską Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.